Lęborski Klub Wodny
Stowarzyszenie - Lęborski Klub Wodny
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. WIADOMOŚCI KLUBOWE

WIADOMOŚCI KLUBOWE

Pocztówka z rejsu

2014-01-13 19.34.12Kolega klubowy przysłał pocztówkę z rejsu po Karaibach.

Na odwrocie sympatyczna treść. (Zobacz dalej).

 

Czytaj więcej: Pocztówka z rejsu

22 FINAŁ WOŚP 2014

plakat WOSP 2014 - ogOLnopolskiM

 12.01.2014 22 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świąteczniej Pomocy.

O godzinie 17:00 zespół Synkopa zagra w orkiestrze w Cewicach. 


Zapraszamy!

Czytaj więcej: 22 FINAŁ WOŚP 2014

Sezon zakończony

Bosman wyjechał, przystań zamknięta. Teraz można planować przyszłe imprezy żeglarskie, albo wspominać stare. Czekają nas zmiany, oby na lepsze. Miasto planuje inwestycje środków unijnych i oferuje pomoc. Czy to tylko kiełbasa wyborcza na przyszły rok zobaczymy. Zarząd w Olsztynie jest likwidowany, przejdziemy pod Poznań..

Podobno dobrzy gospodarze. Jeśli macie pomysły na przyszły sezon to może warto zgłaszać wcześniej. Kadry będzie nam brakowało na pewno.  A tymczasem może jakiś wieczór szantowy?  :)

Ostatnie prace na przystani w tym sezonie.

Drodzy Klubowicze, w sobotę 28.09.13 ostatni dzień działalności bosmana na przystani oraz oficjalne zakończenie sezonu na przystani o godzinie 10.00  Kto nie ma odrobionych godzin niech się uwinie. Bosman potrzebuje pomocy. Prace do wykonania:

Czytaj więcej: Ostatnie prace na przystani...

65 lat Klubu Wodnego + 10-ta impreza integracyjna!

08.09.2013 godzina 11.00 na przystani Klubu nad j. Lubowidz - tradycyjna impreza integracyjna z osobami niepełnosprawnymi, tym razem połączona z koncertem zespołu SYNKOPA, regatami w klasie omega, turystycznym wożeniem gości łodziami klasy DeZeta, ognisko, grill, zabawy integracyjne, motocykle z klubu Right Riders IPA Region Lębork .... 

Przyda się pomoc żeglarzy i nie tylko !!! Będzie jak zwykle, miła atmosfera żeglarska przy ognisku i muzyce na żywo. Kto nie może być niech już żałuje ;)

Muzycznie na przystani

IMG 9853Zespół  "SYNKOPA" już trzeci dzień przeprowadzała próby w bazie klubu Wodnego LOK Lębork.

Sympatycznie i miło :)

Zdjęcia z próby: >>> KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ <<< Foto by COBRA

Tydzień aktywnych członków

Zapraszamy wszystkich klubowiczów do spędzenia kilku aktywnych dni na przystani. Początek 28.07.13 (niedziela) godz. 11.00 rozpoczynamy regatami i tradycyjnym ogniskiem z szantami. Poza tym kajaki, siatkówka plażowa, tenis stołowy i inne zabawy dla aktywnych. Najlepiej gdyby połączyć to z noclegiem i spędzić wspólnie kilka dni. Kadra instruktorska deklaruje obecność :) 

Marek. Dodałem znacznik więcej,  żeby komentarze działały.  / cobra

PPS. Żeby artykuł był widoczny cache trzeba wyczyścić. Pokażę Ci jak przy okazji..

 

 

Nadzwyczajne Walne Zebranie KW Lębork

Rada Klubu zaprasza wszystkich członków na nadzwyczajne walne zebranie w dniu 21.07.13. I termin godzina 11.00, II termin godzina 11.15 - ważne bez względu na liczbę uczestników. Decydować będziemy o zmianach w składzie Rady Klubu i Komisji Rewizyjnej, założeniu klubowego konta itp. Prawo do głosowania mają wyłacznie członkowie z opłaconą na bieżąco składką członkowską .Szczegóły wkrótce na forum klubowym.

Strona 10 z 51

  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Main Menu

  • Home
  • Szukaj w witrynie
  • LKW na FB
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • GALERIA ZDJĘĆ
  • Download
  • KLUBOWE
    • Dokumenty klubowe
    • Konto LKW
    • KALENDARZ LKW
    • RADA KLUBU
    • DYŻURY NA PRZYSTANI

Login Form

  • Nie pamiętasz hasła?
  • Nie pamiętasz nazwy?