WIADOMOŚCI KLUBOWE
Kolega klubowy przysłał pocztówkę z rejsu po Karaibach.
Na odwrocie sympatyczna treść. (Zobacz dalej).

12.01.2014 22 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świąteczniej Pomocy.
O godzinie 17:00 zespół Synkopa zagra w orkiestrze w Cewicach.
Bosman wyjechał, przystań zamknięta. Teraz można planować przyszłe imprezy żeglarskie, albo wspominać stare. Czekają nas zmiany, oby na lepsze. Miasto planuje inwestycje środków unijnych i oferuje pomoc. Czy to tylko kiełbasa wyborcza na przyszły rok zobaczymy. Zarząd w Olsztynie jest likwidowany, przejdziemy pod Poznań..
Podobno dobrzy gospodarze. Jeśli macie pomysły na przyszły sezon to może warto zgłaszać wcześniej. Kadry będzie nam brakowało na pewno. A tymczasem może jakiś wieczór szantowy? :)
Drodzy Klubowicze, w sobotę 28.09.13 ostatni dzień działalności bosmana na przystani oraz oficjalne zakończenie sezonu na przystani o godzinie 10.00 Kto nie ma odrobionych godzin niech się uwinie. Bosman potrzebuje pomocy. Prace do wykonania:
08.09.2013 godzina 11.00 na przystani Klubu nad j. Lubowidz - tradycyjna impreza integracyjna z osobami niepełnosprawnymi, tym razem połączona z koncertem zespołu SYNKOPA, regatami w klasie omega, turystycznym wożeniem gości łodziami klasy DeZeta, ognisko, grill, zabawy integracyjne, motocykle z klubu Right Riders IPA Region Lębork ....
Przyda się pomoc żeglarzy i nie tylko !!! Będzie jak zwykle, miła atmosfera żeglarska przy ognisku i muzyce na żywo. Kto nie może być niech już żałuje ;)
Zespół "SYNKOPA" już trzeci dzień przeprowadzała próby w bazie klubu Wodnego LOK Lębork.
Sympatycznie i miło :)
Zdjęcia z próby: >>> KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ <<< Foto by COBRA
Zapraszamy wszystkich klubowiczów do spędzenia kilku aktywnych dni na przystani. Początek 28.07.13 (niedziela) godz. 11.00 rozpoczynamy regatami i tradycyjnym ogniskiem z szantami. Poza tym kajaki, siatkówka plażowa, tenis stołowy i inne zabawy dla aktywnych. Najlepiej gdyby połączyć to z noclegiem i spędzić wspólnie kilka dni. Kadra instruktorska deklaruje obecność :)
Marek. Dodałem znacznik więcej, żeby komentarze działały. / cobra
PPS. Żeby artykuł był widoczny cache trzeba wyczyścić. Pokażę Ci jak przy okazji..
Rada Klubu zaprasza wszystkich członków na nadzwyczajne walne zebranie w dniu 21.07.13. I termin godzina 11.00, II termin godzina 11.15 - ważne bez względu na liczbę uczestników. Decydować będziemy o zmianach w składzie Rady Klubu i Komisji Rewizyjnej, założeniu klubowego konta itp. Prawo do głosowania mają wyłacznie członkowie z opłaconą na bieżąco składką członkowską .Szczegóły wkrótce na forum klubowym.