WIADOMOŚCI KLUBOWE
Upalny weekend nad wodą....
Morze, jeziorko, ognisko, żagle..
Kilka fotek z weekendu na zamknietej przystani..
Informujemy, że przystań w sezonie 2015 pozostanie zamknięta. Nie ma mozliwości nocowania na przystani ani korzystania ze sprzętu pływającego.
Jesteśmy w trakcie przekazywania przystani w inne ręce, które mamy nadzieję w przyszłości zapewnią jej rozkwit. Sprawy formalne trwają dłużej niż się spodziewaliśmy. Tak że ten sezon działamy poza przystanią. Najbliższe działanie: https://www.facebook.com/events/831016103633418/
O zmianach i postępach w tej sprawie będziemy Was informować.
1.06.2015 17:00 w bazie klubu LOK nad jeziorem Lubowidz odbędzie się OTWARTA RADA KLUBU. Zapraszamy wszystkich klubowiczów do wzięcia udziału w dyskusji.

Pierwsze prace uruchomieniowe w klubie za nami..
22.11.2014 Iskierka Nadziei obchodzi 15 rocznicę istnienia.
Ostatnie łódki wylądowały w hangarach. Pomosty zwinięte (ostatni element został). Zamontowane zostały dodatkowe naświetlacze z czujnikami ruchu. Nasz kochany bosman wyjechał w sobotę. Jeszcze parę drobiazgów i można zacząć snuć plany na przyszły sezon w doborowym towarzystwie.
Pozdrawiamy Mirek!
Przed nami żeglarski weekend! 13-14.09.2014.
Zapraszamy do udziału! W sobotę na imprezie integracyjnej przyda się każda pomoc!.
Za nami 3 zajęcia optymiściarzy. Maluchy już samodzielnie żeglowały w optymiscie!
Na przystani właśnie jest instalowany system kamer przemysłowych do monitoringu tego co się dzieje na przystani, szczególnie poza sezonem.
Mamy nadzieję, że to ograniczy nieco znikanie np. szyn po których wodowaliśmy do tej pory DeZetę.
W historii klubu wielokrotnie miały miejsca różne akcje poza sezonem.
Łącznie z utratą wszystkich aluminiowych masztów...