WIADOMOŚCI KLUBOWE
Filmik z akcji 29.04.2017.
Załadunek łodzi bez dźwigu...
24.04.2017 W dniu dzisiejszym na przystani "zalogował się" BOSMAN.
Najbliższy weekend pracowicie.
Od jutra zaczynamy zrzucać łódki popołudniami... / COBRA
Zarząd Sł. Okręgowego Związku Żeglarskiego zawiadamia, że w dniu 11 lutego 2017 r. o godz. 18.00 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
A na przystani ciąg dalszy usuwania drzewa "nie do usunięcia'
:)
Nawet korzeń nie został i można budować normalny slip.
Fotki od PSORA
FILMIK VIDEO Z 470 (2016).
Polecam obejrzenie. Świetny klimat. Sezon 2016. Autor: Igor Piotrowski. Klikaj więcej....
6.07.2016 kursanci opanowuja manewrówkę jachtem dwumasztowym.
Ostatnia omega zwodowana. Właśnie druga DeZeta schodzi na wodę.
Boje regatowe przygotowane...
Nieoficjalnie jeszcze na 7.08.2016 planowane są Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Lęborka. Pomaleńku łódki są przygotowywane przez klubowiczów i jedna po drugiej lądują na wodzie...
Wg starych dobrych zasad, które wprowadzały porządek i zaangażowanie członków klubu w dbałość o sprzęt. "Kto przygotował łódkę - ten ma pierszeństwo na tej łodzi w regatach". / COBRA
Z przyjemnością informujemy, że po dłuuugiej nieobecności na przystań zawita bosman. Funkcję bosmana pełnić będzie sprawdzony Mirosław Kwoczko. Urzędowanie zaczyna 5.07.2016. :)