WIADOMOŚCI KLUBOWE
Na przystani trwają prace przygotowawcze do zimy. Bosman wysmołował dach na małym hangarze, jeszcze pozostał drobny przeciek do poprawki . W poniedziałek z tyłu głównego budynku będą wymieniane rynny teraz woda leci po ścianie . Poza tym prowadzone są typowe prace porządkowe i zabezpieczające. Czeka nas jeszcze wymiana drzwi na małym hangarze na nowe metalowe. / ;) MT
Wczoraj w nocy odszedł nasz kolega z klubu kol. sternik jachtowy Tomasz Pastuszko (lat 29) ...
6.11.2005 ustalono m.in. że budujemy nowe Omegi dla klubu !!!
Skład delegatów na wybory do Zarządu Powiatowego LOK w Lęborku (tzn. uzupełniła skład do 7 osób - wcześniejsze 5 było zatwierdzone na Walnym Zebraniu członków klubu w br.)
Kapitana Kopytowskiego (były komandor Klubu Wodnego LOK w Lęborku, który na jachcie klasy Enif samotnie opłynął pół świata ) spotkała niemiła przygoda u wybrzeży Francji (Toskania). Kilka dni temu zmuszony był opuścić swój jacht w warunkach sztormowych.
Z informacji od kol. Jana Mrugasiewicza, który jest w bliskich kontaktach z kpt. Kopytowskim dowiedzieliśmy się jak wyglądał przebieg wydarzeń... Informację o tym wydarzeniu w ubiegły piątek podawano w TVN 24.

6.11.2005 18:00 w ASLO odbędzie się Rada Klubu
Tematem obrad będą: sprawy aktualne - związane z wyborami do Zarządu Powiatowego LOK w Lęborku, wyróżnieniem kilku osób z tej okazji, podjęciem decyzji w sprawach remontów sprzętu, omówienie obecnej sytuacji na przystani oraz kilka innych spraw, które wymagają przedyskutowania i zatwierdzenia.
6.11.2005 (Niedziela) w godzinach wieczornych (szczegóły telefonicznie) odbędzie się Rada Klubu
Tematów kilka..., sprzętowe, organizacyjne, wybory do Zarządu Powiatowego LOK itd.
3.11.2005 obecny dzierżawca przekazuje majątek - przystań do LOK-u. /MT
Obecna dzierżawczyni przystani złożyła rezygnację z dalszej dzierżawy przystani. Szkoda. Dobre jest jednak to że na przystani w przyszłym roku nie będziemy zmuszeni oglądać osoby od której imienia nazwano ośrodek (nie muszę chyba nic dodawać - kto miał okazję się z nią zetknąć wie co mam na myśli).
;)
Zimą dwie nasze Omegi idą do remontu. Aktualne jesteśmy w trakcie organizowania ogrzewanych pomieszczeń na tą operację. Pytanie czy pokład drewniany? Może jednak skorzystamy z nowych możliwości....