WIADOMOŚCI KLUBOWE
Na DeZecie półpokład na rufie rozebrany. Konieczne jednak będzie klejenie desek (na 30stki).
Zewnętrzny laminat też można przeszlifować - przygotować do malowania i ewentualnych uzupełnień laminatu.
Omegi od strony jeziora można już przeszlifowywać. Potem szybkie malownko i na wodę. Wkrótce przywieziemy osprzęt. Proponuję rozpocząć w sobotę działania. ;)
Witajcie klubowicze. Jak wiecie przystań obecnie nie jest wydzierżawiona. Jest osoba zainteresowana dzierżawą ale m.in. pod warunkiem że grunt na którym znajduje się przystań będzie własnością LOK-u. ...
Pierwszego dnia kwietnia rozbroiliśmy i pochowaliśmy bojery. Lód na jeziorze jest już za cienki. Do końca tygodnia pewnie już go nie będzie wcale. ;)
Właśnie dostałem potwierdzenia przyjęcia Sailing Academy w Łebie do ISSA .
Będziemy mogli wydawać ichnie patenty i logbooki , ale niestety trzeba za nie płacić. Koszt poznam wkrótce bo dokumentacja idzie pocztą tradycyjną. W innych szkołach kasują za to po 200+, ale pewnie mają swój narzut bo nawet za przystąpienie trzeba zapłacić 110 Euro. / PSOR
Na ostatniej Radzie Klubu (w lutym) rozważaliśmy wiele scenariuszy dotyczących m.in. projektu budowania OMEG. Jest nowa propozycja...
Ruszył projekt nad którym myślałem od kiedy zacząłem pływać naszą babcią po jeziorze. Naturalnym środowiskiem dezety jest morze i wiatr od 3B, więc czas najwyższy postawić dezetkę w Łebie. W kwietniu czeka wszystkich klubowiczów atrakcja obejrzenia próby niezatapialności dezety i poszukuję chętnych do obciążenia łodzi, która następnie zostanie kompletnie zalana wodą :> Potrzebna będzie również motopompa, a ksiądz i fotoreporterzy trochę później. Ile będzie komentarzy? Dajcie czadu z pomysłami i klikajcie więcej.
Relacja zdjęciowa z 21.01.2006 - próby żeglowania na bojerze na naszej przystani... >>> Czytaj artykuł <<<
STRONA MIGROWANA RĘCZNIE W 2024 - niektóre linki mogą nie działać poprawnie.
27.11.2005 odbyły się wybory do władz Zarządu Powiatowego LOK w Lęborku. Przy tej okazji wyróżnione zostały też osoby z klubów zrzeszonych w ZP LOK...
Nowym prezesem Zarządu Powiatowego LOK Lębork został - Dariusz Pobrucki!!!