WIADOMOŚCI KLUBOWE
Dzisiaj Hubania przeszła, a właściwie nie przeszła inspekcji Urzędu Morskiego w Słupsku. Dezeta została uznana za STATEK PASAŻERSKI, a w związku z tym ma zaostrzony rygor bezpieczeństwa. Na 6 Mm musi mieć tratwę ratunkową dla 12 osób, lub 6 kół ratunkowych, inspekcję Państwowej Inspekcji Pracy i SANEPIDU! No, to chyba te dwie hostessy na sundecku muszą przejść badania na HIV i kiłę. A, i jeszcze trzeba zbadać wodę w basenie na górnym pokładzie! To chyba pierwszy przypadek w Polsce uznania dezety za statek pasażerski :> Ciąg dalszy nastąpi.
Dziś zostało podpisanych większość dokumentów związanych z dzierżawą przystani...
Bosman dotrzymał słowa. Wczoraj DeZeta została zwodowana. Uszczelniała się 24h. Wieczorem ruszy w pierwszy tegoroczny nocny rejs z pochodniami - NOC ŚWIĘTOJAŃSKA.
Na DeZecie widać nowe półpokładniki. Przeszła w tym roku kapitalny remont prowadzony przez Janków (bosmana i komandora d/s technicznych). Materiał do remontu otrzymaliśmy od firmy POLTAREX.
DeZeta już uzbrojona (no żagle jeszcze trzeba założyć na gafle).
Klikaj więcej - fotki...
W sobotę nad jeziorem od 19:00 rozpoczynamy ognisko. Przewiduje się nocne pływanie z pochodniami. (Czy na DZ?) Zobaczymy!
Potwierdzajcie obecność w komentach ;) }2006
Artykuł z otwarcia sezonu (klikaj więcej)
Na sail-ho ukazała się krótka wzmianka o Sailing Academy i naszym Klubie. Ilość wejść na stronkę S.A. wzrosła znacząco. Trzeba się będzie dobrze przygotować do 60-ciolecia :> / PSOR
Z nieoficjalnych informacji wynika że 27.06.2006 nowy dzierżawca będzie przejmował przystań (w uzgodnionym zakresie).
Bardzo mi przykro ale test dezetki musi jeszcze poczekać z przyczyn niezależnych itp. Wszystkim zawiedzionym stawiam piwo (nieletnim bezalkoholowe!). W środę inspekcja UM i silnik też już będzie zamontowany, a więc wybaczcie i cierpliwości :< /PSOR