Lęborski Klub Wodny
Stowarzyszenie - Lęborski Klub Wodny
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. WIADOMOŚCI KLUBOWE

WIADOMOŚCI KLUBOWE

Nasz statek pasażerski w Łebie

Dzisiaj Hubania przeszła, a właściwie nie przeszła inspekcji Urzędu Morskiego w Słupsku. Dezeta została uznana za STATEK PASAŻERSKI, a w związku z tym ma zaostrzony rygor bezpieczeństwa. Na 6 Mm musi mieć tratwę ratunkową dla 12 osób, lub 6 kół ratunkowych, inspekcję Państwowej Inspekcji Pracy i SANEPIDU! No, to chyba te dwie hostessy na sundecku muszą przejść badania na HIV i kiłę. A, i jeszcze trzeba zbadać wodę w basenie na górnym pokładzie! To chyba pierwszy przypadek w Polsce uznania dezety za statek pasażerski :> Ciąg dalszy nastąpi.

Czytaj więcej: Nasz statek pasażerski w Łebie

Umowa dzierżawy podpisana

Dziś zostało podpisanych większość dokumentów związanych z dzierżawą przystani...

Czytaj więcej: Umowa dzierżawy podpisana

DeZeta po remoncie


Bosman dotrzymał słowa. Wczoraj DeZeta została zwodowana. Uszczelniała się 24h. Wieczorem ruszy w pierwszy tegoroczny nocny rejs z pochodniami - NOC ŚWIĘTOJAŃSKA.

Na DeZecie widać nowe półpokładniki. Przeszła w tym roku kapitalny remont prowadzony przez Janków (bosmana i komandora d/s technicznych). Materiał do remontu otrzymaliśmy od firmy POLTAREX.


DeZeta już uzbrojona (no żagle jeszcze trzeba założyć na gafle).

Klikaj więcej - fotki...

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

W sobotę nad jeziorem od 19:00 rozpoczynamy ognisko. Przewiduje się nocne pływanie z pochodniami. (Czy na DZ?) Zobaczymy!
Potwierdzajcie obecność w komentach ;) }2006

Otwarcie sezonu 2006 - prasa

Artykuł z otwarcia sezonu (klikaj więcej)

Czytaj więcej: Otwarcie sezonu 2006 - prasa

sail-ho o nas

Na sail-ho ukazała się krótka wzmianka o Sailing Academy i naszym Klubie. Ilość wejść na stronkę S.A. wzrosła znacząco. Trzeba się będzie dobrze przygotować do 60-ciolecia :> / PSOR

Dzierżawca

Z nieoficjalnych informacji wynika że 27.06.2006 nowy dzierżawca będzie przejmował przystań (w uzgodnionym zakresie).

Hubania nie popłynie

Bardzo mi przykro ale test dezetki musi jeszcze poczekać z przyczyn niezależnych itp. Wszystkim zawiedzionym stawiam piwo (nieletnim bezalkoholowe!). W środę inspekcja UM i silnik też już będzie zamontowany, a więc wybaczcie i cierpliwości :< /PSOR

Strona 46 z 51

  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50

Main Menu

  • Home
  • Szukaj w witrynie
  • LKW na FB
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • GALERIA ZDJĘĆ
  • Download
  • KLUBOWE
    • Dokumenty klubowe
    • Konto LKW
    • KALENDARZ LKW
    • RADA KLUBU
    • DYŻURY NA PRZYSTANI

Login Form

  • Nie pamiętasz hasła?
  • Nie pamiętasz nazwy?