WIADOMOŚCI KLUBOWE
W piątek 15.09.2006 ukazał się w Dzienniku Bałtyckim artykuł.... Grupa rośnie z roku na rok...

p>
Mam informacje że Burmistrz Miasta Lęborka przeznaczył środki na naszą doroczną akcję: \"Rejsy zapoznawcze z morzem\" organizowane dla dzieci i młodzieży z środowisk zagrożonych. Wkrótce szczegóły (muszę sprawdzić jeszcze parę tematów z tym związanych)

Dziś były super warunki do żeglowania na morzu!!!
Taka czwóreczka i słoneczko. Fale do 1,5m więc trochę chlapało. ;)
Po kliknięciu więcej króciutki film oddający klimacik żeglowania.
W IE wyskoczy info że zablokowano aktywną zawartość. Jeżeli chcecie go zobaczyć trzeba kliknąć na tym pasku prawym klawiszem i zgodzić się na uruchomienie. /MT
W klubie musimy uzupełnić trochę kadrę i szkoleniową i oficerską by móc podejmować działania o szerszym zasięgu...

26.08.2006 Miała miejsce premiera filmu REJSU - MAZURY 2006
/Na chacie u COBRY :)/
Przerwa letnia w zajęciach \"Optymistów\".
Dzieciaki rozjechały się na wakacje.
Następne zajęcia 16 sierpnia o 16:00.
Miłego wypoczynku ( nie dla mnie bo muszę w tym czasie doprowadzić łódki do porządku).
Już mam nowy komplet wodoodpornych map pojezierza Mazurskiego (prezent od mojej prawej ręki - Kasi ;)
Polecam kapitanom naszego rejsu zaopatrzenie się w nie. Koszt około 49zł (EMPIK). Zawierają szczegółowe dane, w tym oznakowanie nawigacyjne akwenu, szlaki żeglugowe, oznaczenia przeszkód nawigacyjnych, oznaczenia przystani no i typową dla map morskich siatkę mekatora (przydatne gdy ma się GPS bez tych map) |2006
\"Trzy majtki\" zagrają 22 lipca 2006 w porcie jachtowym w Łebie. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.
Organizatorem jest: \"Hotel** Bakista\". Polecamy!!!![]()