WIADOMOŚCI KLUBOWE
Po pierwszym dniu regat nasz jedyny przedstawiciel w klasie \"Optymist\" Jacek Kozakiewicz zajmuje pierwsze miejsce.
Wygrał wszystkie wyścigi w dzisiejszym dniu. W drugim biegu spóźnił start i na pierwszej boi był dopiero siódmy, ale odrobił straty i na mecie zameldował się jako pierwszy. Mimo wielu zapewnień nikt z naszych klubowiczów nie wystartował w klasie \"470\" oraz \"Omedze turystycznej\".
----------------------------------------------------
MT > Ciekawe kto się zapowiadał? Dawaj ich tu Jarek ;).
Brawo Jacek!!!
W sobotę 14.07.2007 11:00 manewrówka na DeZecie. Nie tylko dla kursantów. Zapraszam! Zajęcia prowadzę osobiście ;) MT / Lekko nie będzie ;)

07.07.07 Grupa kursantów Sailing Academy trenowała na j.Lubowidz.
Na morzu sztorm i nie było szans na wyjście DeZetami w morze.

Na Bałtyku sztorm. Nawet na naszym bajorku na boi położyło omegę.
Po telefonie od bosmana w ciągu dwudziestu paru minut grupa szybkiego reagowania pojawiła się nad jeziorem
Jacht Dark Star wyrusza w czterodniowe rejsy stażowe na trasie Łeba - Bornholm - Christianso - Łeba. Razem to około 200 Mm i 60 godz stażu. Pierwsze rejsy od 08.07.07. Kandydaci na sterników mogą połączyć rejs ze szkoleniem i całość zakończyć egzaminem na patent sternika jachtowego w trybie weekendowym lub stacjonarnym.

Jacht Dark Star powiększa w tym sezonie flotę Sailing Academy. Zwodowany i gotowy do pływania stoi w marinie Łeby obok dezetek. Ta niewielka, ale świetnie wyposażona i ożaglowana jednostka poszerza możliwości zdobywania stażu morskiego dla przyszłych sterników.

Mazury pod koniec maja mają wiele zalet. Największa z nich jest niewielki koszt czarteru a kolejną niewielka liczba mazurskich ?żeglarzy?. My biedni jeszcze nie studenci a już nie licealiści wybraliśmy się na rejs po krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Gumiś,żeglarz wód słodkich i likierów zorganizował ten rejs dla swojej klasy a my, czyli Kasia Raczkowska, Mariusz Śmigielski i ja przyłączyliśmy się do tego przedsięwzięcia. Wymieniona z nazwiska dwójka prowadziła dwa z trzech jachtów, a co ja tam robiłam to sama nie mam pojęcia ....
2013.01.04 Artykuł jest gdzieś na stronie.... użyj funkcji szukaj (sorry strona w odzysku i nie mam do czego podać nowego linka)
RADA KLUBU WODNEGO ZAPRASZA WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLUBU WRAZ Z OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI NA UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2007 (...)