WIADOMOŚCI KLUBOWE

W sobotę 19.04.2008 od 11:00 stawiamy pomosty c.d., zrzucamy boje itd. Do zobaczenia!!!
W sobotę 26.04.2008 o godzinie 11:00 w bazie Klubu Wodnego LOK nad jeziorem Lubowidz rozpoczynamy zajęcia dla młodzieży szkolnej z żeglastwa. Zajęcia będą się odbywały w czasie roku szkolnego co tydzień w soboty. Zapraszamy młodzież z lęborskich szkół do udziału w zajęciach... Jak takie zajęcia wyglądają oddaje dość dobrze filmik cz. I. , dalsze rejsy itd. zależą już od tego czy młodzież będzie się decydowała rozwijać w tym kierunku...
W szkołach ponad podstawowych powinny się pokazać takie plakaty: ZOBACZ PLAKAT

Motorówka do asekuracji jest już u nas. Mirosław i Jan Mrugasiewicz przywieźli także trochę akcessorii dla drużyny WOPR: sprzęt ratunkowy, kurtki itd.
W motorówce do wymiany są cięgna od silnika MERCURY 30KM.
Bosman dziś się zaokrentował na przystani
Na potrzeby planowanych działań zmontowaliśmy z Markiem 15 minutowy filmik. Na YouTube jest oczywiście w kiepskiej jakości i to w trzech częściach ze względu na ograniczenia czasowe. Jest też. wersja na DVD ;). Ponieważ dysponowałem materiałem video od 2002 rokupozbieraliśmy co ciekawsze fregmenty z kilku płytek i zmontowaliśmy.
Dzisiaj miało miesce spotkanie z dyrektorem BZG LOK Olsztyn, obecnym dzierżawcą oraz przedstawicielami zarządu klubu. Główny temat rozmowy dotyczył zaniepokojeniem ze strony klubu stanem przystani będącej obecnie w dzierżawie a za utrzymanie której odpowiada BZG LOK Olsztyn.
Mirosław Mrugasiewicz zamierza reaktywować działania drużyny WOPR - sekcja Klubu Wodnego LOK Lębork.
W rozmowach z WOPR w których uczestniczył m.in. również Jan Mrugasiewicz omawiany był m.in. temat 60-lecia klubu. W wyniku rozmów nad jeziorem będziemy mieli lepszą asekurację. Mała szybka łódź motorowa WOPR z silnikiem (o ile dobrze pamiętam 30KM), będzie do naszego użytku...
W niedzielę 9.03.2008 o godzinie 10:00 w hali Gryfia w Słupsku będzie miał miejsce Sejmik Żeglarski Słupskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.
W ramach obchodów 60-lecia klubu proponuję udział w tej imprezce. Regaty trwają 24 godziny na jakimś mazurskim bajorze w terminie 15 sierpnia (jakiś długi weekend czy coś :>). Jedyny koszt jaki trzeba pokryć to transport łodzi w obie strony + dźwigowe w Łebie.
Jeśli znajdziemy sponsora to OK ale jak chcemy startować niezależnie od ewentualnych sponsorów to przy 10-cio osobowej załodze koszty będą w granicach 150-200 PLN od osoby. trzeba się również liczyć z koniecznością uczestniczenia w treningach, bo jakiś odcinek trzeba pokonać na wiosłach i tu niestety musimy poćwiczyć. Do wygrania kadłub dezetki identyczny jak Hubania (ale na I miejsce to bym nie liczył :<). Chętni nich się do mnie zgłoszą najlepiej po przemyśleniu sprawy i z konkretami (zaliczka) bo pogadać jak to by było fajnie możemy przy pyfku, ale po co męczyć to mailami czy w newsach. / PSOR