WIADOMOŚCI KLUBOWE
10.02.2009 Po pracy, trochę przed 16:00 bojer był uzbrojony i rozpoczynał pierwsze ślizgi....
Warstwa lodu uległa podczas ostatnich dni sporemu odchudzeniu. Przy brzegu lepiej nie skakać ;). Za to jaka powierzchnia ;) Bojer w ostrym szedł bokiem. Trzeba naostrzyć płozy.... (klikaj więcej)
Po ~ 16 miesiącach zabiegów ruszyły remonty na przystani. Na razie tylko dach i komin zostały zrobione (w zeszłym tygodniu). Jest to kilkumiesięczne opóźnienie w harmonogramie biznesplanu 2009 co będzie skutkowało w sezonie 2009...
1-02-2009-inauguracja-ferii-odpalamy-bojera

Nie za duży wiatr, ale udało nam się dziś polatać na bojerze (1.02.2009). Kllikaj więcej by zobaczyć fotki oraz filmik!!!
1.02.2009 (niedziela) nad jeziorem od 11:30 rozpoczynamy montaż bojera. Jest szansa że pośmigamy trochę. Zapraszamy chętnych do udziału w akcji.
Ciepło się ubrać ;)b //2009-01-31 19:58:44
Ferie tuż tuż, a potem to już tylko rzut mokrym beretem do rozpoczęcia sezonu. Po kliknięciu więcej plany szkoleniowe na ten sezon.
Mamy idealny lód do żeglowania na bojerze. Komandor techniczny z bosmanem i chętnymi w najbliższych dniach zmontują bojera i czekamy na wiatr!
15.12.2008 W TVP3 nasza klubowa koleżanka - mecenas Monika Tarnowska wystąpiła w programie :"komentarze dnia" - drugi temat. (otwórz) Format pliku *.asf (32MB).Najlepiej kliknąć zapisz jako i odtworzyć w Windows Media Player.
Monika na co dzień działa w kancelarii: Nowosielski Gotkowicz i partnerzy... (więcej)
W dniu wczorajszym miała miejsce mała operatywka komandorów KW LOK Lębork + prezesa ZR LOK Lębork. Temat obrady Komisji Wodnej przy ZG LOK, które mają się odbyć w tygodniu.