Lęborski Klub Wodny
Stowarzyszenie - Lęborski Klub Wodny
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. WIADOMOŚCI KLUBOWE

WIADOMOŚCI KLUBOWE

Majówka nad jeziorem..

Majowy weekend nad jeziorem... Pogoda idealna, chociaż mogłoby być cieplej a szczególnie w nocy ;).

Czytaj więcej: Majówka nad jeziorem..

Ognisko 1 maja 2009

1 maja (piątek) od 19-20:00 na przystani ognisko - taka nieoficjalna inauguracja sezonu. Do zobaczenia. Zabrać to co zwykle ;)
Marek dziś zwodował obie DeZety! Na postawienie czeka pomost wschodni i masa innych rzeczy. Dwie omegi gotowe do zbrojenia! Do zobaczenia!

Ślub Karo...

Karolina Małecka i Krystian Sawicz zawiadamiają Członków KLubu Wodnego LOK Lębork, iż 18.04.2009 o godzinie 16:00 ślubują sobie (...) w Kościele Św. Jakuba Apostoła w Lęborku.

Artykuł w Głosie Pomorza...


31.03.2009 w Głosie Pomorza ukazał się artykuł m.in o planowanych remontach.

Klikając w zdjęcie otworzy się powiększone. Jakość nie za bardzo, ale tylko telefon miałem przy sobie ;).

Kolega Marek Woźniakowski - oficjalnie działa jako administrator obiektu od 1.04.2009.

Spotkanie w sprawie przystani..



11.03.2009 miało miejsce spotkanie w sprawie dalszej działalności przystani nad jeziorem Lubowidz, jej znaczenia dla środowiska lokalnego, planów zagospodarowania przestrzennnego i innych bardziej szczegółowych punktów, sposobów realizacji... (klikaj więcej)

Czytaj więcej: Spotkanie w sprawie...

Spotkanie w biurze poselskim...

11.03.2009 12:30 (zmiana terminu) w biurze posła Witolda Namyślaka oraz senatora Kazimierza Klejny w Lęborku odbędzie się spotkanie dotyczące działalności Klubu Wodnego LOK Lębork. Spotkanie w szczególności poświęcone będzie utrzymaniu przystani nad jeziorem Lubowidz, jej znaczeniu dla miasta Lęborka, powiatu, gminy , mieszkańców. Omawiany będzie m.in. jej status, sprawy dzierżawy gruntu, planowanych nakładów inwestycyjnych mających na celu przywrócenie zdolności prowadzenia na jej terenie szkoleń stacjonarnych oraz innych form wypoczynku i rekreacji dla młodzieży...

Czytaj więcej: Spotkanie w biurze...

W śniegu na bojerze

22 lutego 2009 W tym roku zima nam dopisuje. Mimo opadów śniegu dało się dziś pojeździć.
Zapowiadana piątka w skali Beaufort\'a pojawiała się w porywach. Przeważnie jednak było słabo 2-3B.

Czytaj więcej: W śniegu na bojerze

Niedziela bez wiatru...


Na bojera wiatru za mało. Wczoraj nie udało się polatać. Są jednak inne możliwości spędzania czasu nad jeziorem zimą :)

Nasi najmłodsi uczą się ślizgać na łyżwach, butach i ...
Na zdjęciu wyżej Hania stawia pierwsze kroczki na łyżwach po czujnym okiem taty (Marek Woźniakowski.) 

Czytaj więcej: Niedziela bez wiatru...

Strona 29 z 51

  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33

Main Menu

  • Home
  • Szukaj w witrynie
  • LKW na FB
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • GALERIA ZDJĘĆ
  • Download
  • KLUBOWE
    • Dokumenty klubowe
    • Konto LKW
    • KALENDARZ LKW
    • RADA KLUBU
    • DYŻURY NA PRZYSTANI

Login Form

  • Nie pamiętasz hasła?
  • Nie pamiętasz nazwy?