WIADOMOŚCI KLUBOWE
Majowy weekend nad jeziorem... Pogoda idealna, chociaż mogłoby być cieplej a szczególnie w nocy ;).
1 maja (piątek) od 19-20:00 na przystani ognisko - taka nieoficjalna inauguracja sezonu. Do zobaczenia. Zabrać to co zwykle ;)
Marek dziś zwodował obie DeZety! Na postawienie czeka pomost wschodni i masa innych rzeczy. Dwie omegi gotowe do zbrojenia! Do zobaczenia!
Karolina Małecka i Krystian Sawicz zawiadamiają Członków KLubu Wodnego LOK Lębork, iż 18.04.2009 o godzinie 16:00 ślubują sobie (...) w Kościele Św. Jakuba Apostoła w Lęborku.

11.03.2009 miało miejsce spotkanie w sprawie dalszej działalności przystani nad jeziorem Lubowidz, jej znaczenia dla środowiska lokalnego, planów zagospodarowania przestrzennnego i innych bardziej szczegółowych punktów, sposobów realizacji... (klikaj więcej)
11.03.2009 12:30 (zmiana terminu) w biurze posła Witolda Namyślaka oraz senatora Kazimierza Klejny w Lęborku odbędzie się spotkanie dotyczące działalności Klubu Wodnego LOK Lębork. Spotkanie w szczególności poświęcone będzie utrzymaniu przystani nad jeziorem Lubowidz, jej znaczeniu dla miasta Lęborka, powiatu, gminy , mieszkańców. Omawiany będzie m.in. jej status, sprawy dzierżawy gruntu, planowanych nakładów inwestycyjnych mających na celu przywrócenie zdolności prowadzenia na jej terenie szkoleń stacjonarnych oraz innych form wypoczynku i rekreacji dla młodzieży...
22 lutego 2009 W tym roku zima nam dopisuje. Mimo opadów śniegu dało się dziś pojeździć.
Zapowiadana piątka w skali Beaufort\'a pojawiała się w porywach. Przeważnie jednak było słabo 2-3B.

Na bojera wiatru za mało. Wczoraj nie udało się polatać. Są jednak inne możliwości spędzania czasu nad jeziorem zimą :)
Nasi najmłodsi uczą się ślizgać na łyżwach, butach i ...
Na zdjęciu wyżej Hania stawia pierwsze kroczki na łyżwach po czujnym okiem taty (Marek Woźniakowski.)
