WIADOMOŚCI KLUBOWE
Zajęcia z żeglarstwa GIMNAZJUM NR ! w najbliższą sobotę odbędą się na przystani kluby nad jeziorem Lubowidz. Tradycyjnie od 11:00 do 14:00. Bierzemy się za szykowanie sprzętu do pływania.
W związku z przerwą świąteczną 3.04.2010 zajęcia z żeglarstwa w Gimnazjum nr 1 się nie odbędą.
10.04.2010 w sobotę tradycyjnie o 11:00 spotykamy się ponownie.
Dzisiaj (10.01.2010) w czasie latania wystąpły dwie drobne awarie: pękła stalówka od sterociągu, a później mocowanie want i sztagu wyrwało się z mocowania w maszcie. ;) 
9.01.2010 Niezła jazda !!! Na zdjęciu Darek z synem Michałem w ślizgu! 
Dziś wiało w porywach do 7B!!! Mimo zalegającego gdzie-niegdzie śniegu na lodzie dało się polatać. Nawet parę razy na dwóch płozach. Tępe mamy te płozy - trzeba naostrzyć bo na czystym lodzie idzie bokiem ;)
Jutro (niedziela) o 12:00 nad jeziorem ognisko i latamy dalej! Kiełbasa, termos, ciepłe ubranie!!! Filmik dokręcę jutro i na Youtube zamieszczę wkrótce ;) Jutro też 7B słabnące wieczorem. /MT
20.12.2009 Na jeziorze mamy lód! We wtorek mam być 5B. Trzeba by zmontować bojera. Po świętach Jaś Kłosowski planuje przywóz jeszcze dwóch nowszych bojerów klasy DN10. No na trzy będzie się latało sympatyczniej ;). Pseudo regarty?
16.12.2009 Na formum klubowym dodałem Wniosek grantowy do miasta Lęborka.
Trzeba najpierw się zalogować na stronie, następnie kliknąć ten link >>>WNIOSEK<<<. Hasło do otwarcia pliku jest podane na forum klubowym. (Tylko osoby dodane do grupy klubowicze mają dostęp do tego forum.)
PS. Temat wcześniej jest pismo do komisji rewizyjnej z Walnego Zebrania...
3.01.2013 Archiwalne forum mam nadzieje uda mi sie zaimportować do nowego systemu. Klubowicze znajdą. To zamkniete forum.
21.11.2009 w sobotę wykonaliśmy część zakładanych prac.
Pogoda i ludzie dopisali...
21.11.2009 sobota 9:00 spotykamy się na przystani.
Do zrobienia: temat płytek - ułożenie odpływu, przejrzenie żagli i skompletowanie, przygotowania do mocowania DeZety na czas remontu, zagruntowanie ścian, opróżnienie instalacji wodnej itd. Jasne że nie damy rady zrobić wszystkiego ale zawsze coś. Do zobaczenia! /MT