Lęborski Klub Wodny
Stowarzyszenie - Lęborski Klub Wodny
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. WIADOMOŚCI KLUBOWE

WIADOMOŚCI KLUBOWE

FOTORELACJE z 2003 - archiwum z nieistniejącego już serwera

Znalazłem u siebie ARCHIWALNE materiały - tu fotograficzne, które były kilka lat temu rozrzucone po różnych serwerach (darmowych lub korzystałem z nieistniejących już domen).
Poniżej linki do tychże materiałów przeniesione na nasz serwer w starej HTML-owej technologii.

Sezon 2003 w obiektywie + artykuły prasowe od 1996 do 2003. Wcześniej na serwerze KWD MASZEWO.

Zdjęcia z imprezy UKS SGJ oraz FENIKS w bazie KW LOK 14.06.2003  
Jest tego dużo więcej - klikaj więcej ...

Czytaj więcej: FOTORELACJE z 2003 -...

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2010

noc W nocy z 19 na 20 czerwca planujemy doroczną NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ!!! Tym razem będzie to dodatkowo impreza urodzinowa Kasi i Bartka. Oprócz nocnego pływania, Grill, ognisko. Będzie głośno! Zabieramy gitary elektryczne, piece, mikrofony. I tak przez nockę. Można zabrać śpiwór i gdzieś się przytulić do rana. Rano (11:00 20.06.2010 NIEDZIELA) - WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KLUBU.

Remont DeZeta



Remont DeZety. Obecnie stępka jest rozebrana. Będziemy odtwarzać stępkę do skrzyni mieczowej. Za tydzień będę miał prawdopodobnie sezonowaną 15lat dębinę szkutniczą od prywatnej osoby. Szpilki, wspórki, mocowania wykonywane są z nierdzewki w fimrie MEYN POLSKA Sp. z o.o..

Czytaj więcej: Remont DeZeta

WALNE ZEBRANIE: SPRAWOZDAWCZO -WYBORCZE 2010

20 czerwca odbędzie się WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KLUBU - SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE. Konkretna godzina nie jest jeszcze ustalona - zależy co jeszcze będzie w programie. Najprawdopodobniej będzie to jednak 11:00 I termin i drugi 11:15.

Nadchodzące kolejna kadencja będzie jeszcze bardziej trudna niż ostatnia. W organizacji brak kasy. By ją zdobyć trzeba się mocno angażować w działalność klubu. Oznacza to, że trzeba dysponować dużą ilością wolnego czasu. Między innymi dlatego, ja nie będę w tym roku kandydował na funkcję Komandora Klubu.

Czytaj więcej: WALNE ZEBRANIE:...

SZKOLENIE 29.05.2010

Sobota 29.05.2010. Zajęcia z żeglarstwa - głównie uzbrajanie jednostek i przygotowanie ich do sezonu, ale i pływanie



Klikaj więcej. Kilka fotek z zajęć, ogniska...

 

Czytaj więcej: SZKOLENIE 29.05.2010

ARCHIWALNE NAGRANIA Z ŻYCIA KLUBU

Odezwał się do nas kolega instruktor Andrzej Szuszwedyk z którym kilka lat temu prowadzilśmy szkolenia. Wrzucił na YouTube archiwalne nagrania ze szkoleń żeglarskich organizowanych u nas na przystani. To są filmy z obozów z lat 1994, 1999 itp. Zobaczycie klubowiczów o kilka lat młodszych ;). Ja tu latam z długimi włosami ;) Wrzucam poniżej kilka filmów. Kanał użytkownika:
http://www.youtube.com/user/andrewszu .
http://www.youtube.com/v/bRcLyEx4wpU&hl=pl_PL&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999

To mix filmików, z wydarzeń klubu (m.in. chrzest żeglarski na obozie z Archangielska 1994, 1999)...
Klikaj więcej. Kilka filmów...

Czytaj więcej: ARCHIWALNE NAGRANIA Z ŻYCIA...

BOSMAN NA PRZYSTANI

BOSMAN już na przystani. OPIEKUNOWIE ŁÓDEK najwyższy czas wziąć się za sprzęt.
W ubiegłą sobotę głównie UKS SGJ i Jedynka działały w przygotowaniu przystani do sezonu.

Czytaj więcej: BOSMAN NA PRZYSTANI

Pierwsze szlify...


W sobotę 17.04.2010 rozpoczeliśmy wstępne prace na przystani. Na zdjęciu chłopaki z Gimnazjum nr 1 przy szlifowaniu Omegi.
Następne zajęcia odbęda się w sobotę 8.05.2010 tradycyjnie o 11:00. 3.05.2010 wstępnie planujemy akcję stawiania pomostów....

Czytaj więcej: Pierwsze szlify...

Strona 24 z 51

  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28

Main Menu

  • Home
  • Szukaj w witrynie
  • LKW na FB
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI
  • GALERIA ZDJĘĆ
  • Download
  • KLUBOWE
    • Dokumenty klubowe
    • Konto LKW
    • KALENDARZ LKW
    • RADA KLUBU
    • DYŻURY NA PRZYSTANI

Login Form

  • Nie pamiętasz hasła?
  • Nie pamiętasz nazwy?