WIADOMOŚCI KLUBOWE
Tomasz Borowiecki wrzucił fotki z rozpoczęcia sezonu na swoją stronę >>> http://fotki.lebork.pl/news.php?id=169 <<<. Ponieważ na jego stronie znajduje się nasz banerek uznałem za stosowne odwzajemnić się./COBRA
PS. http://fotki.lebork.pl/news.php?id=170 < na stronie 17 widać naszych znajomych: SYNKOPA

22.06.2011 od godziny 18:00 planujemy tradycyjną NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ na przystani.
Proszę o wcześniejsze przygotowanie łodzi, ogniska, miejsc itd. Zabrać gitary, śpiewniki i inne przydatne rzeczy na taką okazję. Spodziewamy się gości z klubu motocyklowego Knight Riders i zespołu Synkopa. /COBRA
Poznajecie to miejsce? Stan na 18.05.2011.
W związku z pozytywnymi zmianami na przystani lekka modyfikacja planów na sezon 2011. Załączam imprezy dodatkowe, wcześniej nie publikowane. Klubowe i nie tylko.
Płyniemy z Łeby w trzy jednostki (dezety i Dark Star). W sumie 28 osób załogi.
Zespół Synkopa popłynie w swój dziewiczy rejs. Oby przetrwali! Miejsca postojowe na Motławie zarezerwowane, kto chce się wybrać niech szuka noclegu. Przypominam termin 07.07. - 10.07.11. koncerty szantowe, rejsy żaglowcami na zatokę itp. Czas trochę nos wystawić poza nasze bajoro.

Mała niespodzianka. Dzisiaj Dyrektor BZG LOK Olsztyn mgr Krzysztof PAWLACZYK wraz z zastępcą oraz pracownikami m.in. z księgowości niespodziewanie zajechali na przystań. Przywieźli ze sobą nowe wyposażenie pokoi. Zapowiadał, że tak zrobi, ale jakoś byłem ostrożny po latach doświadczeń w tym temacie. Ten dyrektor nie rzuca słów na wiatr... Cóż na szybko musieliśmy organizować ekipę, która pomoże to wnieść meble, łóżka itd...

7.05.2011 Na przystani było dziś muzycznie i wesoło. Ekpa Marka ćwiczyła różne kawałki...
