WIADOMOŚCI KLUBOWE
UWAGA KLUBOWICZE!
Na Radzie Klubu w dniu 29.08.2011 podjęto uchwałę o automatycznym skreśleniu członków zalegających ze składkami. Osoby te zostaną powiadomione dostępnymi środkami - emaile itp. Po dwóch tygodniach od powiadomienia jeśli skłądki nie zostaną uregulowane osoby te zostaną skreślony z listy członków.
Dopuszczalny okres jest wyraźnie określony w statucie, także i tak czekaliśmy dłużej. / COBRA

Akcja przewiezienia dwuteowników nad jezioro, zakończona sukcesem!. Dzięki! / COBRA
UWAGA!!! Ze względów organizacyjnych przesuneliśmy tradycyjna imprezę integracyjną ze stowarzyszeniami zrzeszającymi osoby niepełnosprawne na niedzielę 11 września 2011. Godzina 11:00
Po raz kolejny miała miejsce akcja zbierania z wody łódki o nazwie szerszeń kol. Artura Polaka.
Nie wiadomo na jakich zasadach stoi na boi na terenie klubu (członkostwo to nie wszystko - zresztą skłądki nie opłacone więc szybko ustanie.)
Ten temat proszę uregulować. Następnie porządnie wykonać zakotwiczenie łodzi, odbierać telefony. Następnym razem będzie się tłukła o brzeg, nie będę przyjeżdżał ratować czyjeś mienie. Klubu to do niczego nie zobowiązuje fakt postawienia prywatnej łodzi bez żadnych uzgodnień pod okiem bosmana.
Chętnych na przeprowadzanie DeZety z Górek Zachodnich do Łeby 27-28.07.2011 jakoś za dużo nie było. Szkoda bo FUN był niezły ;) Zobacz filmik..... | http://youtu.be/j-B4vbZwky8
Fragment ze szkolenia w Górkach Zachodnich. Szkolenie Sailing Academy z naszą kadrą na pokładzie w tym elementy angielskiego np. komendy - niestety nie na tym fragmencie filmu.
Przesłane bezpośrednio z telefonu. Windows Movie Maker nie spisał się i wysypywał się przy każdej próbie zapisania montażu :(
Zatem fragment bez montażu.... poniżej...
http:/www.youtube.com/embed/QL3rCzhpN7E
Fotki z części szkolenia autorstwa Aleksandry Dudzik + kilka wykonanych przeze mnie >>>> https://picasaweb.google.com/chwilowybrakpomyslu/GdanskEba25280711?authuser=0&feat=directlink <<<<
CZEŚĆ!
BAKISTA wyprzedaje końcówki serii z magazynów. W ich cenach zakupu zatem może to być bardzo korzystna oferta w szczególności na el. ubrań żeglarskich. To są jednostkowe ilości. Po starej znajomości dostaliśmy cynk. Zasady na jakich można się umówić itd. na forum klubowym (dostępne dla klubowiczów po zalogowaniu się). >>>> ZOBACZ LISTĘ PRZEDMIOTÓW <<<<
PS. Widzę, że Dyrektor BZG LOK w Olsztynie dodał parę fotek do widoku bazy klubu po malowaniu, zmianie wyposażenia >>> STRONA LOK <<<
12.07.2011 Nad jeziorem zaczyna coś się dziać...
W środę planujemy start dezet i jachtu Dark Star na Baltic Sail do Gdańska. Dokładna godzina do ustalenia. Prawdopodonie staniemy na Helu, żeby w czwartek rano przybyć na otwarcie w gdańskiej starówce. Koszt dla klubowiczów to zrzutka na paliwo, opłaty portowe i ewentualne noclegi w czasie imprezy. W celu zapewnienia sobie miejsca konieczny kontakt mailowy, smsowy, lub telefoniczny. Więcej skopiowane ze stronki Baltic Sail.