WIADOMOŚCI KLUBOWE
Klubowicze, niestety bosman opuszcza nas 29.09.12, w związku z tym zakończenie sezonu 23.09.12. Wszyscy opiekunowie łódek są proszeni o schowanie sprzętu do hangaru przed 29.09.12
Potrzebna będzie pomoc między 23 i 29.09 przy rozbieraniu pomostu, wyciaganiu bojek itp. Na pewno stawimy sie licznie :) /PSOR
Za sprawą nowego bosmana, na przystani jest czysto i przyjemnie....

Nad jeziorem trwaja szkolenia żeglarskie.....
- Decyzją Rady Klubu z dnia 21.06.2012 w poczet członków klubu przyjęto 8 osób.
- Wakat w RK - sekretarz klubu.
- Komisja Rewizyjna uzupełniła skład (Patrz zakładka Rada Klubu).
- Walne Zebranie z dnia 21.06.2012 zostało uznane za nieważne ze względów formalnych.
Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą działać i wziąć udział w dyskusji. Miejsce - przystań klubu. Czas - 19.30. Dotychczasowa Rada planuje rozwiązanie władz klubu i nowe wybory przed terminem. Proszę przemyśleć sprawę. Nowa Rada i Komisja Rewizyjna, albo działamy po staremu.
/PSOR
Uchwałą Walnego Zebrania Członków Klubu nr 2/05/2012 z dnia 13.05.2012 ustalono termin kolejnego Walnego Zebrania Członków Klubu Wodnego LOK Lębork o charakterze sprawozdawczo - wyborczym. Posiedzenie odbędzie się w świetlicy nad j. Lubowidz 21.06.2012 17:00 I termin, 17:15 II termin.
Uchwałą Rady Klubu nr 1/05/2010 z dnia 6.04.2012 ustalono, że Walne Zebranie Członków Klubu
odbędzie się 13 maja (niedziela) o godzinie 10:30 (I termin), o godzinie 10:45 (drugi termin) prawomocny
niezależnie od ilości obecnych członków.
Miejsce: w bazie klubu nad. J. Lubowidz ? w świetlicy.
Przypominamy, że prawo głosu mają pełnoprawni członkowie klubu ? opłacone na bieżąco składki członkowskie
|
21.04.2012 Tym razem nieco lepiej niż ostatnio z pracami na przystani. Na kolejną sobotę na 11:00 przydała by się stara gwardia. Jest szereg prac wymagających doświadczenia, siły itd...
Parę fotek z dzisiejszego dnia wrzuciłem na stronę testową KW LOK. >> GALERIA <<