WIADOMOŚCI KLUBOWE

Fotki z klubu od stycznia do maja 2005 - część I bestów sezonu.
Zapraszamy do obejrzenia...
Kapitana Kopytowskiego (były komandor Klubu Wodnego LOK w Lęborku, który na jachcie klasy Enif samotnie opłynął pół świata ) spotkała niemiła przygoda u wybrzeży Francji (Toskania).
Witajcie!
STRONA KLUBU WODNGEO W STAREJ POSTACI ZOSTAŁA ZAATAKOWANA I NIE JEST JUŻ DOSTĘPNA.
Staram się odzyskać jej zawartośc, ale to jest zupełnie inny CMS posiadający co ważniejsze wsparcie techniczne i bieżące łatanie luk systemowych. Jednak mimo wrzucenia bazy danych muszę edytować każdy news/artykuł tworząc prawie na nowo wiadomości.
Walne zebranie odbyło sie w drugim terminie o godz. 11.15 21.10.12 zgodnie z ogłoszeniem Rady Klubu.
Główną część zajęły plany remontowe na przyszły sezon. Nasz leciwy sprzęt wymaga coraz większych nakładów finansowych. Ustalono również skład Rady Klubu na 6 osób, żeby nie trzeba było dobierać nikogo (brak chętnych) na stanowisko sekretarza. Obecnie funkcję tą sprawuje Mariusz Śmigielski, dotychczas członek Rady. Więcej w sprawdozdaniu z zebrania na formum klubowym.
Sezon dobiegł końca wcześniej niż zaplanowaliśmy. Pogoda żeglarska, a przystań zamknięta. Czas na walne zebranie podsumowujące naszą działalność.
KONIEC SEZONU....
W deszczową niedzielę nieliczna grupa członków klubu przygotowywała sprzęt do zimy...
OPERACJA WINDOWANIA DeZety do remontu stępki zakończona sukcesem.... 
Już w najbliższą niedzielę zakończenie sezonu i tradycyjne regaty.
Start godz. 11.00. Potem chowanie sprzętu i zabezpieczanie przystani na zimę. Chętni zgłaszać się na maila:
Załogi niezgłoszone mogą wziąć udział jeśli starczy sprzętu, a mamy tylko 3 omegi, bo w SL 71 już czwarty rok trwa wymiana pokładu. / PSOR