SZKOLENIA
Kolejny odcinek z serii Szkoła Żeglarstwa. W dalszym ciągu na tapecie BUDOWA JACHTU. OMAWIAMY INSTALACJE JACHTOWE.
Tym razem jest to instalacja wodno-sanitarna.
klikaj więcej by zobaczyć video. >>>
<<<
#3Szkoła żeglarstwa - materiał video.
Tym razem Budowa > instalacje > elektryka
Filmik by Cobr@ >>
<<
17.09.2016 Rozpoczeły się zajęcia z żeglarstwa dla młodzież z SGJ.
Ze wstępnych danych oznacza to około 19 nowych członków klubu wodnego.
Na pierwszych zajęciach zmieściliśmy się na jednej DeZecie.
W piątek 29.07.2016 17:00 starujemy z kursem żeglarskim.
Szkolenie skoncentrowane na części praktycznej (nie ma wymogu zrobienia kursu przed przystąpieniem do egzaminu). Generalnie 2 weekendy (od 11:00 do 18:00) i tydzień pomiędzy. W tygodniu szkolenie 16:30 - 19:30. Kurs dla osób pracujących. / Prowadzą: Marek i Mariusz.
Link do filmu:
Mam nadzieję, że taka forma przekazu jest OK. Wasze komentarze itd. będą motywowały mnie do dalszej pracy. Sporo jest ograniczeń bo nie mogę prezentować kupionych programów (prawa autorskie), więc trzeba wymyslać i tworzyć nowe materiały. Teraz to trzeba program równiez przebudować na dwa egzaminy: żeglarz i jachtowy sternik morski. /COBRA
Pilotażowy odcinek omawiający materiały szkoleniowe i nie tylko będące w dziale DOWNLOAD Klubu Wodnego LOK Lębork.
Pozdrawiam! COBRA
Czas zimowy jeszcze i tak ku pokrzepieniu serc, stare zdjęcia (odkurzam analogowe fotki).
Tak to było w 1994 na obozie żeglarskim grupy z Archangielska.
Kilka fotek poniżej, więcej właśnie wrzuciłem do galerii. /Powoli idzie mi odtwarzanie starej galerii/
